Virály

11. září 2019 15:30

redakce Prima Lajk

GALERIE: 22 příšerných šéfů, pod kterými byste pracovat rozhodně nechtěli. Jak vypadá šikana v zaměstnání?

To, s kým pracujete, je stejně tak důležité jako práce samotná.

Svoji práci můžete nade všechno milovat, ale stačí jeden jediný otravný člověk, který vám čas na pracovišti bude znepříjemňovat, a vaše práce snů se rázem dokáže změnit na noční můru. Není se čemu divit, s kolegy trávíte většinu svého času. A proto je velmi důležité, jací lidé ve vašem týmu jsou. Když si je můžete vybrat vy sám, je to nejlepší. Problém však nastává ve chvíli, kdy ten největší idiot sedí na nejvyšší židli a vy s tím nemůžete nic udělat.

Taková šikana od nadřízeného dokáže být pořádně frustrující a otravná. Zvlášť když se v pozici velkého šéfa někdo vyžívá takovým způsobem, že utlačuje práva všech ostatních zaměstnanců. Tito lidé dokážou být sobečtí, krátkozrací a lhostejní k potřebám a pocitům druhých. Podívejte se na ty nejhorší typy šéfů, které lidé sdíleli na internetu. Tihle náfukové si dovolují krást jídlo, nebo hůř – raději ho vyhodí do koše, než aby ho svým podřízeným dovolili odnést domů. Instalují tajné kamery, ale i odposlouchávací zařízení a nutí své zaměstnance pod pohrůžkou výpovědi pracovat i o svátcích...

Pokud něco podobného zažíváte v práci taky, dejte výpověď co nejdříve a najděte si místo, kde si vás i vaší práce budou vážit. Život je příliš krátký na to, abyste ho promarnili pod někým, kdo vás jen zneužívá.

Sdílejte článek
Štítky práce zaměstnání šikana šéfové šéfové na zabití

Přečtěte si také