Virály

6. září 2019 17:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: 23 důkazů o tom, že Burning Man je nejšílenější festival na světě! Proč byste tam neměli chybět?

Festivalová sezóna už je sice u konce, ale my vám teď přinášíme menší rekapitulaci toho nejbláznivějšího festivalu, na který byste se rozhodně měli alespoň jednou za život podívat.

Řeč je o Burning Man festivalu (Hořící muž, pozn. red.), který jako každoročně probíhal od 25. srpna do 2. září v poušti Black Rock (Nevada, USA). Kromě různorodé hudby tam můžete zhlédnout nekonečno světelných a uměleckých instalací těch nejlepších umělců z celého světa. Poslechnout si zajímavé přednášky inteligentních lidí, můžete se tam potkat s vrchními představiteli velkých firem jako jsou Google nebo Facebook a také s dalšími známými tvářemi z televizních obrazovek.

Tohle místo je skutečně neobyčejné. Všichni jsou si tam rovni, neplatíte zde penězi, každý účastník si má přinést své vlastní zásoby jídla a pití. Věci na místě získáváte například výměnou za nějakou vaši věci nebo za splnění různých úkolů. Nesmíte také zapomenout na co nejoriginálnější kostým, protože móda je na Burning Manovi také nezapomenutelným zážitkem. Podívejte se na malou ukázku z posledního ročníku. Tak co říkáte, navnadili jsme vás dostatečně?

Sdílejte článek
Štítky festival hudba Google galerie festivaly Burning Man USA Nevada Meta Platforms léto Burning Man

Přečtěte si také