Burning Man fest 10
Autor: Burningman.org/FB/Twitter Burning Man fest 10

GALERIE: 23 důkazů o tom, že Burning Man je nejšílenější festival na světě! Proč byste tam neměli chybět?

Publikováno: 06.09.2019
Festivalová sezóna už je sice u konce, ale my vám teď přinášíme menší rekapitulaci toho nejbláznivějšího festivalu, na který byste se rozhodně měli alespoň jednou za život podívat.

reklama

Řeč je o Burning Man festivalu (Hořící muž, pozn. red.), který jako každoročně probíhal od 25. srpna do 2. září v poušti Black Rock (Nevada, USA). Kromě různorodé hudby tam můžete zhlédnout nekonečno světelných a uměleckých instalací těch nejlepších umělců z celého světa. Poslechnout si zajímavé přednášky inteligentních lidí, můžete se tam potkat s vrchními představiteli velkých firem jako jsou Google nebo Facebook a také s dalšími známými tvářemi z televizních obrazovek.

Tohle místo je skutečně neobyčejné. Všichni jsou si tam rovni, neplatíte zde penězi, každý účastník si má přinést své vlastní zásoby jídla a pití. Věci na místě získáváte například výměnou za nějakou vaši věci nebo za splnění různých úkolů. Nesmíte také zapomenout na co nejoriginálnější kostým, protože móda je na Burning Manovi také nezapomenutelným zážitkem. Podívejte se na malou ukázku z posledního ročníku. Tak co říkáte, navnadili jsme vás dostatečně?

reklama