Virály

15. dubna 2019 16:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: 23 případů, kdy věci naprosto dokonale splynuly se svým okolím. Viděli jste někdy lepší kamufláž?

Nejenom zvířata nebo vojáci se snaží splynout se svým prostředím, aby se ukryli před svými nepřáteli. Dokonalého spojení s okolím dosáhnete i neplánovaně, postačí vám k tomu oblečení nebo boty.

Ať už záměrně nebo ne, dokonale splynout s okolím dokáží předměty, zvířata, ale i lidé. Malé děti si rády hrají na schovávanou. Ukrývají se do skříní nebo pod postele, aby je nikdo nenašel. Občas by jim ale stačilo sladit se například se stejně barevnou zdí u babičky. Zatímco u již zmiňovaných vojáků a chameleonů je to nezbytné pro přežití, u dospělých lidí, kteří mají například tričko stejné barvy jako je miska, to je prostě jen divné.

Vážně to nebyl záměr? Představte si situaci, kdy přijdete do místnosti v šatech a co čert nechtěl, vaše sukně a top má úplně stejně barevnou kombinaci jako koberec. Máte dvě možnosti, buď strávit zbytek večera zahanbeně na záchodě, nebo si lehnout na záda a udělat si vtipnou fotku. My rozhodně fandíme druhé skupině lidí, tedy odvážlivcům, kteří si ze sebe umí udělat srandu. Podívejte se na ně do naší galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také