23 případů perfektního maskování 23
Autor: Boredpanda 23 případů perfektního maskování 23

GALERIE: 23 případů, kdy věci naprosto dokonale splynuly se svým okolím. Viděli jste někdy lepší kamufláž?

Publikováno: 15.04.2019
Nejenom zvířata nebo vojáci se snaží splynout se svým prostředím, aby se ukryli před svými nepřáteli. Dokonalého spojení s okolím dosáhnete i neplánovaně, postačí vám k tomu oblečení nebo boty.

reklama

 Ať už záměrně nebo ne, dokonale splynout s okolím dokáží předměty, zvířata, ale i lidé. Malé děti si rády hrají na schovávanou. Ukrývají se do skříní nebo pod postele, aby je nikdo nenašel. Občas by jim ale stačilo sladit se například se stejně barevnou zdí u babičky. Zatímco u již zmiňovaných vojáků a chameleonů je to nezbytné pro přežití, u dospělých lidí, kteří mají například tričko stejné barvy jako je miska, to je prostě jen divné.

Vážně to nebyl záměr? Představte si situaci, kdy přijdete do místnosti v šatech a co čert nechtěl, vaše sukně a top má úplně stejně barevnou kombinaci jako koberec. Máte dvě možnosti, buď strávit zbytek večera zahanbeně na záchodě, nebo si lehnout na záda a udělat si vtipnou fotku. My rozhodně fandíme druhé skupině lidí, tedy odvážlivcům, kteří si ze sebe umí udělat srandu. Podívejte se na ně do naší galerie.

reklama