návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 30 nejúspěšnějších lidí na seznamce! Podívejte se, jak vypadají NEJVÍC sexy holky a kluci na světě

Co udělat pro to, abyste měli úspěch na online seznamce?
Vydáno: 09.04.2018
30 nejúspěšnějších lidí na online seznamce 10
Autor: tinder 30 nejúspěšnějších lidí na online seznamce 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Troufneme si hádat, že o populární seznamovací aplikaci Tinder už jste nejspíš párkrát slyšeli. Píše se totiž rok 2018 a s ubývajícím volným časem v kombinaci s jednoduchostí seznámení přes internet po tomhle způsobu sahá logicky čím dál více lidí.

 

 

Pokud ovšem máte s online seznamkami nějaké zkušenosti, pak asi víte, že je taky občas pěkně náročné najít někoho, kdo vám bude sympatický a komu naopak budete sympatičtí vy. Často přitom stačí málo, jako např. světlejší fotka, veselejší úsměv nebo zábavnější popisek, aby si vás ten vysněný protějšek všiml. Pokud byste na těchto věcech chtěli zapracovat, možná by vás mohla zajímat následující zpráva.

Společnost Tinder totiž před nedávnem vydala seznam 30 nejúspěšnějších lidí v aplikaci na území Velké Británie, a tak pokud hledáte inspiraci nebo třeba jenom ujištění, že na tom ještě nejste zase tak špatně, můžete si nyní celou třicítku prohlédnout v naší galerii:

Článek je zařazen v: Tinder , seznamka , lidé , Sexy , holky , kluci , vztah