Virály

16. února 2018 13:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: 5 míst na světě, kam je vstup přísně zakázán! Čeká vás na nich smrt a utrpění! Kam byste nikdy neměli chodit?

Každý by se chtěl podívat na přísně utajovaná místa, kam nezavítá kdejaký turista. Z těchto míst byste se však už nikdy nemuseli vrátit.

Mnoho z nás by rádo procestovalo celý svět. V tom není zas tak velký problém, tedy pokud máte dostatek financí. Na světe existují místa, které skoro nikdo neuvidí, je tam přísný zákaz vstupu. Důvody proč se tam nesmí, jsou velmi zřetelné. Pojďme se na ně podívat.

1. OBLAST 51

Jde o výzkumné centrum leteckých sil, Oddělení 3. Hovorově se používají také názvy Dreamland nebo například The Box. Jedná se o území na okraji rozsáhlé zasolené oblasti vyschlého jezera Groom Lake v jižní části amerického státu Nevada. Nachází se zde přísně střežená základna Amerických vzdušných sil, která byla založena v roce 1957. Okolní hory znemožňují radarové sledování oblasti, americké letecké síly potvrdily existenci základny až v roce 1994.

Někdo říká, že se zde testují zbraně. Jiní tvrdí, že tu vláda zajala před deseti lety ufo a dnes ho v základně drží.

2. MOUNT WEATHER – ZÁKLADNA PRO ELITU

Pokud se dožijeme světové apokalypsy, my, normální smrtelníci, budeme muset čelit svému osudu. To neplatí pro nejvyšší politiky a elity. Každý větší a důležitý stát ve světě má své podzemní bunkry, které jsou připraveny právě pro ty, kteří i v současnosti vládnou celému světu.

Jeden z největších takových podzemních komplexů se nachází v USA, kde podle určitých indicií již dlouhá léta pracuje i takzvaná šedá vláda Spojených států amerických

Blue Ridge Mountains ve státě Virginie se rozprostírá nedobytný komplex, který byl do provozu uveden již v roce 1959. V případě nějaké velké katastrofy nebo globální apokalypsy se do bunkru může ukrýt, a bez problémů zde žít bez jakýchkoliv omezení asi 200 lidí.

Má své vlastní zdroje energie, zásoby pitné vody, potravin a léků, dokonce má i svůj vlastní televizní a rádiový přijímač, pomocí kterého mohou lidé z vnitřku komplexu komunikovat s ostatními venku.

3. OSTROV NORTH SENTINEL

North Sentinel je jedním z ostrovů Andamanského souostroví v Bengálském zálivu a nachází se daleko od velkých osad. Žije zde skupina domorodých lidí zvaných Sentinelci, kteří odmítají jakýkoliv kontakt s ostatními lidmi a jsou mezi posledními lidmi prakticky nedotčenými moderní civilizací.

Jsou velmi agresivní a okamžitě střílejí šípy na všechny, kdo se k jejich území přiblíží. Turistům také indická vláda důrazně doporučuje, aby se k ostrovu vůbec nepřibližovali. Za prvé: je to příliš nebezpečné a za druhé – ostrované nemají vybudovanou imunitu vůči chorobám a může je zabít i obyčejná rýma.

4. OSTROV GRUNIARD

Britská vláda koupila tento ostrov od Skotka v roce 1942 k testování biologických zbraní. Bombardér královského letectva svrhl bombu se sporami antraxu na malý neobydlený skotský ostrov Gruinard. Krátce předtím bylo na ostrov vysazeno stádo ovcí.

Tři dny poté, co byla svržena bomba, pošly první ovce. Vojenští odborníci tehdy došli k názoru, že munice s antraxem by byla schopná učinit z velkých měst mrtvou pustinu, neobyvatelnou pro řadu generací. Do roku 1990 byl označován za jedno z nejnebezpečnějších míst na světě.

5. BENÁTKY – POVEGLIA

Benátky jsou jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací. Málokdo však ví, že k italskému městu patří i ostrov jménem Poveglia, který je jedním z nejstrašnějších míst na světě. V čase morové epidemie, mezi 15. a 17. stoletím, se sem umisťovali všichni nakažení morem.

Na ostrov ale byli zároveň přiváženi i ti, kteří byli morem nakažení, ale stále ještě žili. Často je zaživa házeli do velkých jam společně s mrtvými. Na Poveglii mělo zemřít v absolutní izolaci více než 160 tisíc lidí.

Jelikož zde stále dochází k množství paranormálních jevů, stal se ostrov vyhledávaným místem lovců záhad.

Sdílejte článek

Přečtěte si také