Virály

8. května 2019 16:35

redakce Prima Lajk

GALERIE: 52letá zpěvačka si nechala udělat pekáč buchet na břiše pomocí plastiky. Proč to proboha udělala?

Plastiky tahle zpěvačka opravdu miluje. Už v minulosti si nechala upravovat vagínu nebo zadek. Teď ale přišla s něčím speciálním.

Zatímco někdo se smíří se svým obyčejným vzhledem, tahle zpěvačka začala být plastikami doslova posedlá. Leticia Sabater, španělská hvězda a královna pódia, neustále podstupuje další a další vylepšení. Ve svých 52 letech vypadá opravdu dobře. V minulosti už ale podstoupila dost extrémní zákroky, mezi kterými je například úprava vagíny nebo implantáty do hýždí. Ke štěstí ale zpěvačce nestačilo zřejmě ani tohle.

Tak přišla se specialitou, kterou je vytvarování pekáče buchet na břiše pomocí plastiky. Teď podle svých slov je spokojená a svoje tělo miluje. Až za šest týdnů ale budou vidět opravdové výsledky, nyní je po operaci. Teď vypadá „pekáč“ poněkud uměle, no, vždyť taky umělý je. Nevypadá to úplně přirozeně, ale snad se to zlepší. Důležité je, že je s výsledkem spokojená Leticia. Chtěla totiž, aby její břicho vypadalo podobně jako u Madonny. Boky obdivuje u Kim Basinger a zadek, jak doufá, vypadá jako té Emily Ratajkowski… Není nad přirozenost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také