návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: 5letá holčička geniálně paroduje luxusní šaty celebrit. Její šílené modely baví internet

Jednou si vyzkoušela model, který jí vytvořila maminka podle vzoru celebrit, a od té doby pózuje v nejrůznějších modelech pravidelně.
Vydáno: 03.02.2019
Holčička napodobuje outfity celebrit 7
Holčička napodobuje outfity celebrit 7 Autor: Instagram/seasunstefunny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uživatele sociálních sítí po celém světě baví pětiletá holčička jménem Stefani Chaglar, která se pravidelně objevuje na Instagramu v imitacích outfitů nejrůznějších celebrit a modelek. Geniální večerní róby jí vytváří maminka Alya Chaglarová. Na jejich výrobu používá především papír. Původně Alya používala místo šatů květiny, ovoce nebo zeleninu a úplně první fotka vznikla jen pro vlastní pobavení. Výsledek však rozesmál její dceru a hlavní aktérku natolik, že se rozhodla sdílet své modely předváděné Stefanií na svém instagramovém účtu.

Od té doby zveřejňuje fotky své dcery v imitacích rób hvězd z červeného koberce pravidelně a na Instagramu už ji sleduje více než 200 000 fanoušků. Ty nejpovedenější modely vám teď nabízíme i v naší galerii a je jen na vás, abyste posoudili, jestli to sluší více celebritám, nebo Stefanii.

Neuvěřitelné!

VIDEO: 7letá holčička dokonale napodobuje Taylor Swift! Bude z ní nová světová hvězda?

Článek je zařazen v: holčička , celebrity , šaty , móda , roby