Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: 8 největších smolařů, kteří se na párty zrušili až příliš brzo. Takhle špatně jste ještě určitě nedopadli

Dobrý mejdan vám zaručí dvě věci. Musíte mít dostatek alkoholu a také dobré přátele kolem sebe. Asi každý z nás zažil v alkoholovém opojení nějaké ty nezapomenutelné chvilky plné skvělých zážitků, zábavy nebo taky pěkných trapasů. Někoho u toho ale už navždycky zvěčnili!
Vydáno: 02.02.2018, CharL
Největší odpadlíci na party 1

Téměř vždycky se v partě najde někdo, kdo to s množstvím příliš neodhadne a trošičku přebere. Tihle chudáci pak většinou usnou někde na gauči nebo s hlavou opřenou o záchodovou mísu. Takovou příležitost si většinou nenechá ujít druhá strana, pro kterou je to vynikající příležitost, jak nic netušícímu kamarádovi něco provést.

Díky těmto „zlomyslným“ kamarádům máte možnost pobavit se na cizí účet i vy. Samozřejmě by vám tento článek měl sloužit také jako odstrašující příklad. Protože tohle je názorná ukázka toho, co se stane s těmi, kteří na akci nevydrží moc dlouho. Tak radši začněte trénovat, ať nedopadnete takhle!

Reklama
Článek je zařazen v: party, zábava, kuriozity, vtipy, alkohol, pomsta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama