Virály

5. března 2023 19:05

redakce Prima Lajk

GALERIE: 8 příkladů žen, které se nestydí za své ochlupení. Je tohle konec holení?

Některé ženy se rozhodly skoncovat s žiletkou.

Většina představitelek něžného pohlaví si své ochlupení odstraňuje, a to hned z několika důvodů. Může to být estetika, většina lidí totiž u žen preferuje hladkou, oholenou kůži, anebo třeba praktičnost. Ochlupení v podpaždí totiž více zadržuje tělesné pachy a lidé se i víc potí.

V 70. letech už se žiletky staly nepostradatelnou součástí života každé ženy. Rozhodně to však není novodobý vynález. Holily se už i Egypťanky, Římanky či Řekyně. V minulosti jste se však mnohem častěji mohli setkat s tím, že si dámy chlupy v podpaždí neholily. Ačkoliv je moderní společnost zvyklá na to, že většina lidí, zvláště potom ženy, se svých chloupků zbavuje, je to přesto všechno osobní rozhodnutí a záležitost každého jednotlivce.

Dnes se stále více dívek vrací zpátky ke „kořenům“ a hrdě vystavují svou přirozenost na obdiv. Na internetu se objevuje nespočet příspěvků ukazující ženy s ochlupením v podpaždí, na nohách či obličeji. Tyto dámy se zkrátka rozhodly vybočit z řady a za své ochlupení se nestydí. Zda je to v pořádku, nebo ne, necháme na posouzení každého z vás. Na ukázky některých z nich se můžete podívat do naší galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také