reklama

reklama

Účes a charakter
Autor: brightside.me Účes a charakter

GALERIE: 8 různých pánských účesů, které vám prozradí hodně o jejich charakteru. Holky, jaký typ máte doma vy?

Publikováno: 12.03.2019
Účes je velmi důležitou součástí vizáže a toho, jak působíme na okolí. Můžete díky němu zjistit dokonce i něco málo o charakteru jeho nositele.

reklama

Každému se líbí něco jiného, a tak na hlavě mužů můžete najít opravdu hodně druhů tvarů, délky, barvy. Zde vám ukážeme 8 typů účesů a povíme vám něco o tom, kdo takovou věc nosí. Samozřejmě to neberte až příliš vážně, slouží to spíše jako pobavení než stoprocentní pravidlo.

  1. Dlouhé vlasy. Jsou to většinou tvořivé a přemýšlivé bytosti, které v nás evokují myšlenky na Vikingy a mnoho dalších fantasy postav, které tihle muži tolik milují. No, hlavní je vyhrát bitvu o šampón.
  2. Zkrácené boky. Tento účes je velice oblíbený a má ho téměř polovina všech mužů. Může být však projevem velkého žárlivce. Většinou mají velké charisma a dobrý smysl pro humor.
  3. Plešatý. Tito muži jsou většinou velmi inteligentní a dalekozrací. Umí dělat správná rozhodnutí a je jim jedno, jaké trendy právě frčí, protože jsou zkrátka sví.
  4. Rozdělené veprostřed. Tito muži jsou velmi vytrvalí a pracovití. Jdou si za svými cíli. Protože tento účes nevyžaduje přílišnou práci, můžete říct, že si jeho nositelé nedělají vrásky jen tak z něčeho a někoho.
  5. Vlasy postavené nahoru. Ty jsou typické pro snílky, kteří mají rádi zábavu a jsou rádi středem pozornosti.
  6. Středně dlouhé vlasy přehozené na stranu. Romantici až do morku kostí. Jsou skvělí organizátoři a ženy je milují.
  7. Zkrácené vlasy po stranách, veprostřed delší přehozené dozadu. Sebevědomí a svalnatí muži. Tento účes navíc nikdy nezestárne.
  8. Culíček nahoře. Sebevědomí muži, kteří se nebojí kritiky. Většinou mají velmi jedinečný charakter.

reklama