Virály

12. března 2019 14:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: 8 různých pánských účesů, které vám prozradí hodně o jejich charakteru. Holky, jaký typ máte doma vy?

Účes je velmi důležitou součástí vizáže a toho, jak působíme na okolí. Můžete díky němu zjistit dokonce i něco málo o charakteru jeho nositele.

Každému se líbí něco jiného, a tak na hlavě mužů můžete najít opravdu hodně druhů tvarů, délky, barvy. Zde vám ukážeme 8 typů účesů a povíme vám něco o tom, kdo takovou věc nosí. Samozřejmě to neberte až příliš vážně, slouží to spíše jako pobavení než stoprocentní pravidlo.

  1. Dlouhé vlasy. Jsou to většinou tvořivé a přemýšlivé bytosti, které v nás evokují myšlenky na Vikingy a mnoho dalších fantasy postav, které tihle muži tolik milují. No, hlavní je vyhrát bitvu o šampón.
  2. Zkrácené boky. Tento účes je velice oblíbený a má ho téměř polovina všech mužů. Může být však projevem velkého žárlivce. Většinou mají velké charisma a dobrý smysl pro humor.
  3. Plešatý. Tito muži jsou většinou velmi inteligentní a dalekozrací. Umí dělat správná rozhodnutí a je jim jedno, jaké trendy právě frčí, protože jsou zkrátka sví.
  4. Rozdělené veprostřed. Tito muži jsou velmi vytrvalí a pracovití. Jdou si za svými cíli. Protože tento účes nevyžaduje přílišnou práci, můžete říct, že si jeho nositelé nedělají vrásky jen tak z něčeho a někoho.
  5. Vlasy postavené nahoru. Ty jsou typické pro snílky, kteří mají rádi zábavu a jsou rádi středem pozornosti.
  6. Středně dlouhé vlasy přehozené na stranu. Romantici až do morku kostí. Jsou skvělí organizátoři a ženy je milují.
  7. Zkrácené vlasy po stranách, veprostřed delší přehozené dozadu. Sebevědomí a svalnatí muži. Tento účes navíc nikdy nezestárne.
  8. Culíček nahoře. Sebevědomí muži, kteří se nebojí kritiky. Většinou mají velmi jedinečný charakter.
Sdílejte článek
Štítky vlasy muži móda styl účesy

Přečtěte si také