Věci objednané přes internet, které vypadají úplně jinak než na fotkách 9
Autor: Reddit/usernamerer Věci objednané přes internet, které vypadají úplně jinak než na fotkách 9

GALERIE: 9 věcí koupených online, které vypadají úplně jinak než na fotkách. Tohle byste si fakt objednat nechtěli

Publikováno: 07.07.2019
Už jste si někdy něco kupovali přes internet? A vážně jste dostali přesně to, co jste viděli na fotografiích? Tihle lidé ne...

reklama

Nakupování na internetu je vždycky tak trochu risk, protože si nikdy nemůžete být předem jistí, jak přesně bude zajíc v pytli vypadat. I když jsou u výrobku fotografie ze všech nejrůznějších úhlů, ani zdaleka to nemusí znamenat, že jsou skutečně věrně zobrazují originál. Jestli jste při online objednávkách vždy dostali to, co jste očekávali, upřímně vám gratulujeme. Ne všichni jsou totiž takoví šťastlivci.

Naopak existuje mnoho lidí, kteří zažili ten moment překvapení až zděšení, když natěšeně rozbalili doručenou zásilku, která se absolutně míjela s tím, co si podle fotografií objednávali. Naštěstí tyhle okamžiky většina z nich bere s humorem a své zkušenosti sdílí na sociálních sítích, aby mohli varovat i pobavit ostatní uživatelé. Na fotky těch skutečně největších failů, kterých se lidi dočkali u věcí nakoupených přes internet, se nyní můžete podívat v naší galerii.

Očekávání se asi nenaplnilo!

GALERIE: Myslely si, že si objednaly krásné večerní šaty. Místo toho jim dorazily tyhle hrůzy!

reklama