The Doodle Boy  13
Autor: instagram.com/thedoodleboy.co.uk The Doodle Boy 13

GALERIE: 9letý kluk byl ve škole napomínán za své obrázky. Teď maluje svými kresbami stěny restaurace

Publikováno: 06.11.2019
Talentovaný chlapec byl ve škole neustále napomínán za to, že si do svého sešitu kreslí čmáranice a nevěnuje příliš pozornosti učení.

reklama

Jeho rodiče ho však nepřestali podporovat v tom, co ho baví a jeho talent se snažili neustále rozvíjet, nebo mu k tomu alespoň dávat příležitost. Nejspíš si dobře uvědomovali to, že když jeho nadání a zručnost začnou rozvíjet včas, může v budoucnu dokázat velké věci. A přesně to se stalo. Příběh devítiletého chlapce jménem Joe Whale je jako ze splněného snu. Několikrát měl během vyučování problém právě kvůli svým malůvkám, a tak se ho rodiče rozhodli po škole posílat na hodiny umění a kreslení.

Lidé kolem něj si rychle všimli toho, jak je tento mladý hoch nadaný a jeho tvorbu sdíleli na internetu. Bylo jen otázkou času, než si toho někdo všimne. Malý Joe dostal nabídku od restaurace „Number 4“ v Anglii. Vedení ho požádalo, zda by jim na stěnách nevytvořil malůvky právě v jeho stylu. Teď má Joe svoje vlastní webové stránky, kde si říká "The Doodle Boy" a skrze které sdílí své úžasné umění, na které se můžete podívat v naší galerii. 

reklama