návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Australští hasiči nafotili sexy kalendář se zvířátky. Nic žhavějšího letos neuvidíte!

Australští hasiči nafotili fotky na charitativní kalendář pro rok 2019. Následující fotky jsou tak žhavé, že by mohly samovolně vzplanout.
Vydáno: 12.10.2018
Kalendář hasičů se zvířátky 20
Autor: Australian Firefighters Calendar Kalendář hasičů se zvířátky 20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Povolání hasiče je již samo o sobě velice záslužné, ale klukům z Australského hasicího sboru to nestačilo. Od roku 1993 jsou součástí kalendářního projektu, který byl vytvořen za účelem charity a pomoci. Z počátku především pro nadace dětských nemocnic, ale letošní výdělek z nákupu půjde do australské zvířecí nemocnice.

Největší senzací minulého roku byl příspěvek sdílený na Facebooku, kde byl jeden z hasičů vyfocený s roztomilým koťátkem. Odezva na tuto fotografii byla tak ohromující, že se kluci rozhodli držet toho, co se lidem líbí. Takže není divu, že v kalendáři pro rok 2019 najdeme především kočičky. Ale milovníci jiných zvířecích druhů, nezoufejte. U roztomilých kočiček to zdaleka nekončí. Která z fotek se vám líbí nejvíc? Napište nám to do komentářů.

Článek je zařazen v: hasiči , zvířátka , muži , svaly , Sexy , kalendář , charita