Virály

3. prosince 2019 22:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Barber ukazuje, jak moc dokáže účes změnit člověka. Jak se vám líbí jeho práce?

Ženy za vlasy utrácely tisíce v drahých salonech, zatímco mužům stačilo pár stovek za obyčejný sestřih. Pak se ale strhla vlna s takzvanými barber shopy…

V těchto pánských salónech muži dostanou whisky, popřípadě i nějaký ten doutníček a samozřejmě celkový servis, co se ochlupení na hlavě týče. Zastřihnutí vousů a dokonale padnoucí účes už se stal v mužském světě módy stejnou samozřejmostí, jako je třeba dámská manikúra ve světě žen. Jenomže skutečně se jedná o profesionální služby, za které stojí za to utrácet několik tisíc?

To už necháme posoudit každého z vás. Samozřejmě existují místa, kde talentovaní kadeřníci předvádějí se strojkem a nůžkami hotové kouzelnické umění, ale většina z nich jen stříhá jeden jediný účes, se kterým se pak na ulici setkáváme každý den. Styl tohoto japonského barbera jménem Shou Otsuki se nese ve stylu 90. let. Co se mu nedá upřít, je fakt, že dokáže bez pochyby své zákazníky potěšit, protože po každé jeho proměně vidíme jen rozzářené úsměvy na tváři. A o tom by práce měla být – dělat lidem radost, což se mu očividně daří. Jak se vám jeho proměny líbí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také