Virály

14. listopadu 2018 11:59

redakce Prima Lajk

GALERIE: Barbie mamina si nechala vyplnit rty dětským olejíčkem. Neuvěříte, co se jí stalo

Každá žena chce vypadat co nejlépe, o to víc, když už je maminkou. Po kráse zatoužila i Kerry Miles z Británie. Za výplň rtů zaplatila v přepočtu 7 tisíc korun. Krátce poté ale zjistila, že si právě nechala vpíchnout do rtu dětský olejíček.

Tohle je opravdu neuvěřitelné. Pětatřicetiletá maminka chtěla vypadat dobře, a tak se objednala na půlhodinovou proceduru výplně rtů do vyhlášené kliniky. Neměla žádné pochybnosti, dokud nepřišla na místo. Dům byl rozpadlý, vypadal špinavě a kolem pobíhal pes. Klinika přitom měla na internetu tu nejlepší pověst.

Doktor jí následně upřesnil, že směs na výplň rtů může být namixována s dalšími substancemi, jako je dětský olej. To se také stalo. „Jsem si jistá, že použili ten samý dětský olejíček, jako má každá maminka doma,“ řekla.

Nikdy před tím neměla po výplni rtů negativní zkušenosti. Dobrou hodinu po tomto zákroku ale už cítila ošklivé pálení a píchání ve rtech. Nemohla ani vyjít ven, jak to bolelo a vypadala příšerně. Klinika jí na to řekla, že má rty masírovat a pít víc vody.

Ani taková zkušenost ale Kelly od výplní neodradila. Bude si prý jen pečlivěji vybírat, ke komu půjde. Za sebou už má botox, plastiku nosu a snaží se vypadat jako Barbie. No, co dodat. Snad posedlá matka nebude aplikovat stejnou filozofii na svoje děti.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie krása galerie maminka injekční výplně výplň rtu

Přečtěte si také