GALERIE: Barmanka dala v práci výpověď. Od své šéfky dostala tuhle brutální zprávu

rd. Publikováno: 07.07.2021
Žena dala výpověď v práci, od šéfky ji přišla brutální odpověď.

reklama

Barmanka z britského Manchesteru Kiara Claire (18) měla údajně ve své práci za barem v hospodě King’s Ransom přátelské vztahy. Doufala tak, že když své šéfce oznámí, že dostala nabídku na jinou práci, a že musí nejdřív podstoupit zkoušky, že vše proběhne v klidu. A z počátku to tak i vypadalo.

Jenže když se Kiaře podařilo zkoušky splnit a napsala tak nadřízené, že práci dostala a druhý den přijde podat výpověď, dostalo se jí brutálního budíčku. Šéfová jí totiž odvětila následující:

„Kiaro, drahá, dnes se vdávám. Je mi naprosto ukradené, jestli máš práci, nebo ne. A když už jsme u toho, protože jsi měla takovou kuráž zkazit mi můj svatební den kvůli takové kravině, dovol mi ti svěřit pár věcí. Nemáš žádnou iniciativu. Jsi prázdná pozérka. Příliš se soustředíš na to, jak vypadáš, a ne na to, co děláš. Jsi zbytečný zaměstnanec. Raději si píšeš zprávy, než abys pracovala. Takže poslouchej – udělám ti laskavost. Ty nikoho nezajímáš. Jen tvá práce. Zkus se pro příště zaměřit víc na ni. Krása jednoho dne odejde. Blbá pí*a je ale navždy.“

Šokovaná dívka si prý nejprve myslela, že to je celé vtip. Když ale zprávu ukázala blízkým, kteří ji za vtip nepovažovali, najednou to s jejím sebevědomím značně zamávalo. Výměnu následně sdílela na sociálních sítích, kde ji ale naštěstí zaplavila vlna podpory, což nakonec vedlo k tomu, že se jí majitel hospody omluvil a uvedl, že celý incident s vedoucí prošetří.

Alexandria Taylor (26)

GALERIE: Sexy ženě přišel naštvaný dopis od sousedů poté, co se doma prošla v noci nahá. Neuvěříte, co jí napsali

reklama