Virály

11. února 2018 03:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Bizár! Žena žije doma s 5 krokodýly a s jedním z nich dokonce spí! Přijde vám tohle ještě normální?

Australanka jménem Vicki Lowingová je vášnivou milovnicí zvířat, doma jich má neuvěřitelných třiatřicet. Mezi nejvíce kuriózní mazlíčky však bezesporu patří jejích 5 krokodýlů. Jak k nim žena přišla a proč je má doma?

Většinu z obrovských plazů žena našla a zachránila před smrtí. „Kdybych je pustila na svobodu, nepřežili by,“ vysvětluje Lowingová. Se svými mazlíčky chodí na procházky, krmí je a s jedním spí dokonce i v posteli. Říkáte si, že je to šílené? Potom máte stejný názor jako většina lidí v jejím okolí.

Sama Lowingová si je moc dobře vědoma, že musí dodržovat určitá pravidla bezpečnosti. „Občas vstávám ve dvě nebo ve tři ráno, když potřebují nakrmit. Nikdy se jim při tom však nesmím dívat do očí, to by je mohlo vyděsit a v takovém případě by mohli i zaútočit,“ dodává. Kromě krokodýlů má žena doma také želvy, kočky, další ještěrky a ptáky. „Když mám zvíře, je to pro mě na celý život. Jsou jako moje děti, o které se chci starat,“ říká žena, která je ochotná se kvůli svým zvířatům vzdát svého vlastního prostoru.

Sdílejte článek
Štítky kočka Austrálie zvířata Krokodýl galerie krokodýl Vicki Lowing

Přečtěte si také