návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Bizarní letní trend! Na internetu prodávají plavky, které vypadají jako džíny. Vážně byste si tohle koupili?

Pokud milujete džíny, tyhle plavky jsou pro vás jako stvořené!
Vydáno: 12.05.2019
Budou džínové plavky novým letním trendem? 1
Autor: Shinesty Budou džínové plavky novým letním trendem? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne že by se jednalo o věc, po které by toužil celý svět, ale stalo se, že tyhle džínové plavky někdo vymyslel, a tak bychom vás o ně neradi ochudili. Tomuto bizarnímu výstřelku módy se říká Jeado a ti, kteří si tyhle zadek objímající plavky se vzorem džín vezmou na sebe, jistě vzbudí pozornost na pláži i u hotelového bazénu. Jejich autorem je společnost Shinesty, jejíž zástupci si plavky chválí především proto, že vypadají jako rifle, ale jsou přitom vyrobeny z rychleschnoucí, měkké a hladké látky.

Zájemci mohou vybírat ze tří různých odstínů džínového vzoru. Za jeden kus pak zaplatí v přepočtu 1 030 korun, což rozhodně není málo. Pokud ale toužíte v létě vyčnívat u vody z davu, tahle investice se rozhodně vyplatí. A především těm, kteří by nejradši nosili džíny úplně všude, se splní sen. Podívejte se sami na tu parádu v naší galerii.

Kamarádi darovali muži rozpustné plavky 1

VIDEO: Kamarádi darovali muži plavky, které se mu v bazénu začaly rozpouštět. Tenhle šílený prank je hitem internetu!

Článek je zařazen v: plavky , džíny , trend , léto , móda