návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Bizarní trend ze světa kosmetiky! Dívky si nechávají děsivě zakrucovat rty. Co jim hrozí?

Zakroucené rty dobývají svět kosmetiky. Je ale vůbec o co stát?
Vydáno: 19.12.2019
Nový nebezpečný trend zakroucených rtů
Autor: Instagram.com Nový nebezpečný trend zakroucených rtů

Co se kosmetiky týče, a možná to je jenom můj pocit, vše pěkné, co tak nějak mohlo být objeveno, už podle mě objeveno dávno bylo. Všechny nové trendy tak v zásadě pracují jen s faktorem určitého šoku nebo zkrátka bizarnosti, která se bude líbit jen úzké skupince lidí. Následující novinka v podobě zakroucených rtů je pak rozhodně ten druhý případ.

Rtům se jinak taky říká ďáblovy nebo rty chobotničky, a v podstatě jde o to, že kosmetičky dívkám vloží do rtů filtr, který následně zakroutí, aby vznikl tenhle podivný efekt. Nikdo úplně neví, odkud tenhle podivný trend pochází, ale kdybyste si tipli východ, asi byste nebyli úplně vedle. A jak už je u takových trendů běžné, odbornice na zdraví samozřejmě radí, aby si dívky dávaly dobrý pozor na to, u koho si podobnou věc nechávají aplikovat, protože stačí drobná chyba a hrozí otrava, nekróza, a další vážné potíže.

Článek je zařazen v: dívky , rty , zakroucené , kosmetika , trend , bizár

reklama