návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Blogerka porovnává fotky z Instáče se skutečnou realitou. Jak moc jsou sociální sítě fake?

Určitě jste se někdy podívali na fotku na Instagramu a podivovali se nad dokonalým a navoněným životem uživatelů této sociální sítě.
Vydáno: 25.06.2019
Geraldine West 12
Autor: Instagram/@geraldinewest_ Geraldine West 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Buďte bez obav. Dělá to tak pravděpodobně dalších 80 % lidí. Na sociálních sítích totiž lidé přirozeně prezentují jen to nejlepší. Nikdo nechce ukazovat bordel, nepěkné oblečení nebo všední nudu. Ostatně nikdo se na to ani nechce dívat.

Líbí se nám krása v různých podobách a chceme se obklopovat hezkými věcmi. Přirozeně. Ale nesmíme zapomínat na to, jak vypadá skutečný život. Ne vždycky je totiž všechno krásné. Německá bloggerka Geraldine West se nebojí ukázat skutečnost, a ještě si toho udělá parádní legraci. Realita je realita a my se za ni nesmíme stydět. Je nutné si uvědomit, že takhle žije každý, a i ta největší celebrita se někdy musí odmalovat a nosí tepláky.

Článek je zařazen v: blogerka , Instagram , realita , fake , zábava , sranda , vtipy , Geraldine West