reklama

reklama

Kasumi Kriss 5

GALERIE: Blogerka sdílala fotku své pleti poté, co se po 4 letech veganství rozhodla jíst maso. Rozdíl je šokující!

Publikováno: 14.12.2018
Kasumi Kriss z Nizozemska se rozhodla podělit se svou zkušeností z přechodu z veganského jídelníčku na masožravce a výsledky jsou poněkud překvapivé. Po pouhých třech týdnech se totiž změnila jak navenek tak i uvnitř.

reklama

Dívka začala s veganskou dietou z důvodů spojených se zdravím a opravdu jí to ze začátku pomáhalo. Její akné se zlepšilo, cítila se lépe a měla dokonce více energie. Po dvou letech se však stav její pleti zhoršil, vrátily se jí problémy s pletí, pokožku měla vysušenou a objevovaly se jí na tváři pupínky. Začalo to vypadat, že jídlo bojuje proti ní. Její vlasy i nehty vypadaly nezdravě a dokonce na nějakou dobu ztratila pravidelný menstruační cyklus. 

Jednou si Kasumi řekla, že si zkusí dát jedno vařené vejce. A efekt poté předčil veškerá očekávání. Po dobu dalších třech dní neměla žádné špatné myšlenky a její nálada se začala rapidně zlepšovat. Krátce na to se dívka rozhodla přestat s veganstvím a najela na normální stravu. „Zlepšila se mi pleť, ale ta nejhlavnější věc je, že už se zase cítím vnitřně spokojená a naplněná,” řekla o své změně Kasumi. A jak jste na tom vy, jaké stravě dáváte přednost? Podělte se s námi o váš názor v komentářích. 

reklama