návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Blogerka sdílala fotku své pleti poté, co se po 4 letech veganství rozhodla jíst maso. Rozdíl je šokující!

Kasumi Kriss z Nizozemska se rozhodla podělit se svou zkušeností z přechodu z veganského jídelníčku na masožravce a výsledky jsou poněkud překvapivé. Po pouhých třech týdnech se totiž změnila jak navenek tak i uvnitř.
Vydáno: 14.12.2018
Kasumi Kriss 5
Kasumi Kriss 5 Autor: Kasumi Kriss
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dívka začala s veganskou dietou z důvodů spojených se zdravím a opravdu jí to ze začátku pomáhalo. Její akné se zlepšilo, cítila se lépe a měla dokonce více energie. Po dvou letech se však stav její pleti zhoršil, vrátily se jí problémy s pletí, pokožku měla vysušenou a objevovaly se jí na tváři pupínky. Začalo to vypadat, že jídlo bojuje proti ní. Její vlasy i nehty vypadaly nezdravě a dokonce na nějakou dobu ztratila pravidelný menstruační cyklus. 

Jednou si Kasumi řekla, že si zkusí dát jedno vařené vejce. A efekt poté předčil veškerá očekávání. Po dobu dalších třech dní neměla žádné špatné myšlenky a její nálada se začala rapidně zlepšovat. Krátce na to se dívka rozhodla přestat s veganstvím a najela na normální stravu. „Zlepšila se mi pleť, ale ta nejhlavnější věc je, že už se zase cítím vnitřně spokojená a naplněná,” řekla o své změně Kasumi. A jak jste na tom vy, jaké stravě dáváte přednost? Podělte se s námi o váš názor v komentářích. 

Článek je zařazen v: jídelníček , veganství , maso , proměna , Kasumi Kriss
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama