Virály

7. března 2020 13:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Boxerka tajila, že je žena! Chtěla jít do ringu s muži, aby je mohla pořádně zmlátit

Boxerka z Ruska tajila, že je žena.

Viděli jste Mulan? Pak vám následující příběh asi bude připadat povědomí. Jedna odvážná žena, v tomhle případě z Ruska, předstírala, že je muž, aby mohla vstoupit do boxerského ringu s ostatními pány, a pořádně jim to tam natřít.

22letá Tatyana Dvazhdova chtěla dokázat, že jsou ženy stejně tak schopné, jako muži. Jenže trenér jí zápasit s muži nedovolil, takže se rozhodla opustit muž a vydat se na dráhu pouliční bojovnice. Nějakou dobu tak zápasila s chlapy, časem jí to však přestalo bavit, a chtěla se vrátit do oficiální soutěže. Tentokrát však nečekala na povolení a rovnou si zfalšovala doklady, ostříhala vlasy, zalepila prsa a vydala se rozdávat rány.

Kupodivu ji nikdo neodhalil, se soupeři nemluvila, a oni po porážce nikdy neměli nejmenší tušení, že právě dostali nakládačku od holky. Jenže jak čas ubíhal, přestalo Tatyanu tohle předstírání bavit, a tak se znovu stala oficiálně ženskou boxerkou. Nyní požádala patřičné úřady, aby ji povolili bojovat s muži na nejmenovaném turnaji v září. Zatím čeká na odpověď. Za nás ale můžeme říct, že ji rozhodně držíme palce.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa muži pohlaví galerie boj zápas Rusko boxerka

Přečtěte si také