Virály

28. srpna 2022 19:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Chlapec měl děsivou nehodu v práci. Přišel kvůli tomu o polovinu těla

Mladík přežil téměř zázrakem…

Na září 2019 Loren Schauers zřejmě nikdy nezapomene. Bohužel v tom nejhorším slova smyslu. V práci řídil vysokozdvižný vozík, ve kterém sjel nešťastnou náhodou z mostu a spadl z výšky 15 metrů.

Pokusil se vyskočit, ale pás se mu zamotal kolem jeho nohou. Takže když vozík narazil do země, spodní polovina jeho těla zůstala na místě a on byl celou dobu při vědomí. Náraz přežil jen díky tomu, že jeho kolegové pracovali dříve toho dne s půdou a ta byla změkčená. Téměř všichni si mysleli, že nehodu nepřežije, ale opak byl pravdou. Po převozu do nemocnice mu amputovali celou dolní polovinu těla.

„Nebylo těžké nechat si amputovat polovinu mého těla. Byla to v podstatě volba mezi životem a smrtí,“ řekl třiadvacetiletý Loren. Se svou ženou Sabiou dokonce založil Youtube kanál. Ačkoliv se mu po nehodě dařilo dobře, 25. srpna zveřejnil video, ve kterém své fanoušky informoval o tom, že musel být převezen znovu do nemocnice kvůli možné sepsi. Na stránce GoFundMe ho lidé podporují a posílají mu peníze na zdravotní poplatky. Držíme palce, aby byl z nemocnice brzy zpět a v pořádku doma.


Přečtěte si také