Virály

26. ledna 2020 14:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: Chlapec vytvořil dívce nádherné šaty na maturák, protože si vlastní nemohla dovolit. Jeho gesto vás naprosto dojme

I kluci občas dokážou být pohádkové víly.

Pokud se jedná o plesové šaty, má každá dívka trochu odlišnou představu. Jiné preference módy, barev, stylu a vkusu z toho dělají poměrně složitou věc, a tak není divu, že většina mladých slečen neví, kam dřív skočit. Návrhu je mnoho a půjčoven šatů také. Málokdy se stane, že má dívka přesně danou představu o svých vysněných šatech.

Adrianna Rust byla přesně tou výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Svoje šaty našla, avšak jejich cena byla tak vysoká, že musela z obchodu zklamaně odejít. V tuto chvíli však přišel na řadu její nejlepší přítel a zároveň její doprovod na ples Parker Smith. „Parkere, proč mi neuděláš šaty na ples!“ vtipkovala Adrianna a ti dva se nápadu zpočátku společně smáli. To, co pak ale její kamarád udělal, všem vyrazilo dech. Nejdříve si vytvořil skicu a šaty sám navrhl, a i když nikdy před tím nic podobného nedělal, opravdu se mu (za pomoci babičky) podařilo vytvořit nádherné plesové šaty pro svou kamarádku. Jak se vám líbí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také