Virály

25. listopadu 2019 12:42

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Chlápek, který zhubnul 120 kilo za rok, si našel tuhle sexy kočku. Vážně ji sbalil na svou parádní postavu?

Chlápek zhubnul jen během jediného roku přes sto dvacet kilo a teď si užívá život plnými doušky. Našel si novou přítelkyni, která s ním ale byla už před jeho „cestou“.

28letý Darren se vydal na svoji cestu abnormálního úbytku váhy už minulý rok. Hrozily mu totiž zdravotní problémy. Naplno se rozhodl něco dělat, když mu lékaři oznámili, že se „projí ke svojí smrti“. Už v té době našel velkou oporu ve zdravotní sestřičce Jade, která byla jeho fanynkou už na počátku jeho cesty, kterou sledovala online. 28letá Jade se později stala jeho přítelkyní. A Darrenovi se konečně začalo dařit.

Dívka ho od počátku neuvěřitelně psychicky podporovala v hubnutí. Podle Darrena je skvělé mít někoho, jako je ona, ve svém životě – před necelými dvěma lety si totiž nemyslel, že je něco takového možné. Pár si začal dopisovat přes Facebook, postupně si vyměnili čísla a zanedlouho se setkali, a protože sympatie přeskočily, začali spolu chodit.

Neúspěch Darren utrpěl minulý měsíc, když se ukázalo, že má nepravidelný srdeční rytmus. Podstoupil tedy operaci, aby problém vyřešil a nyní se může vrátit zpátky na běžecký pás a pokračovat v cestě hubnutí. Dál plánuje ještě tři operace k odstranění přebytečné kůže, která mu zůstala v důsledku hubnutí.


Přečtěte si také