návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Chlápek se chlubí víc než 450 piercingy a půlku z nich má v penisu. Co ho k bizarnímu vzhledu vede?

Tohle je už celkem extrém. Tenhle týpek má na těle tolik piercingů, že vlastně nejde rozeznat, kde má kůži.
Vydáno: 11.11.2019
Muž drží světový rekord probodaného chlapa 1
Autor: profimedia.cz Muž drží světový rekord probodaného chlapa 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Německý Rolf Buchholz to s modifikováním těla tak trochu přehnal. Po těle má přes neuvěřitelných 480 piercingů, z toho navíc 278 piercingů jen v jeho penisu. Uff. Díky množství piercingů drží světový rekord nejvíc propíchaných mužů. Ale co ty na jeho mužství?! No, v sexuálním životě mu prý vůbec nebrání. Podle svých slov je má už tak dlouho, že kdyby se vyskytl problém, už by o tom věděl. Ovšem, jak si vůbec takové mužství představit, že?! Musí být ocelí úplně prorostlé!

Kolem pusy má piercingů 94, což může celkem ztěžovat stravování. No, každopádně ani to nevidí muž jako problém. Samozřejmě je k piercingům i potetovaný a na čele má ještě speciální podkožní implantáty, které působí dojmem, že má rohy. Jediné, na co si stěžuje, jsou kontroly na letištích. Například v roce 2014 mu byl napřed odepřen přístup do Dubaje, a to kvůli jeho neobvyklému vzhledu. Úředníci se totiž obávali, že fušuje do černé magie. Nakonec ho do letadla pustili.

Že vám děsivý pán připomíná slavnou postavu z legendárního Hellraisera a máte chuť si ho hned pustit? Najdete ho v našem archivu hororových filmů!

Film Hellraiser online
Film Hellraiser online
Článek je zařazen v: rekord piercingů , světový rekord piercingy , piercing , tetování , body modifikace , nejvíc piercingů na světě