Extrém

11. listopadu 2019 13:42

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Chlápek se chlubí víc než 450 piercingy a půlku z nich má v penisu. Co ho k bizarnímu vzhledu vede?

Tohle je už celkem extrém. Tenhle týpek má na těle tolik piercingů, že vlastně nejde rozeznat, kde má kůži.

Německý Rolf Buchholz to s modifikováním těla tak trochu přehnal. Po těle má přes neuvěřitelných 480 piercingů, z toho navíc 278 piercingů jen v jeho penisu. Uff. Díky množství piercingů drží světový rekord nejvíc propíchaných mužů. Ale co ty na jeho mužství?! No, v sexuálním životě mu prý vůbec nebrání. Podle svých slov je má už tak dlouho, že kdyby se vyskytl problém, už by o tom věděl. Ovšem, jak si vůbec takové mužství představit, že?! Musí být ocelí úplně prorostlé!

Kolem pusy má piercingů 94, což může celkem ztěžovat stravování. No, každopádně ani to nevidí muž jako problém. Samozřejmě je k piercingům i potetovaný a na čele má ještě speciální podkožní implantáty, které působí dojmem, že má rohy. Jediné, na co si stěžuje, jsou kontroly na letištích. Například v roce 2014 mu byl napřed odepřen přístup do Dubaje, a to kvůli jeho neobvyklému vzhledu. Úředníci se totiž obávali, že fušuje do černé magie. Nakonec ho do letadla pustili.

Že vám děsivý pán připomíná slavnou postavu z legendárního Hellraisera a máte chuť si ho hned pustit? Najdete ho v našem archivu hororových filmů!


Přečtěte si také