Virály

30. dubna 2019 14:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Debil týdne? Týpek uvízl v tunelu, který vykopal, aby mohl špehovat svojí bývalou holku!

Týpek chtěl špehovat svoji ex. Dopadlo to pro něj dost bídně.

Ach ta láska. Když kvete, jste slepí, když je zhrzená, jste zoufalí, a když není, nejste pořádně ani vy. Člověk si zkrátka nevybere, každopádně jedna z těch stupidnějších věcí, které můžete dělat, je po rozchodu s někým začít dotyčného stalkovat na každém kroku. Nepomůže to vám, ani vašemu psychickému zdraví, a ještě přitom riskujete, že dopadnete jako následující blb.

50letý Cesar Arnoldo Gomez chodil s Griseldou Santillanovou zhruba 14 let, jejich rozchod ale zřejmě příliš neunesl a tak se rozhodl, že si pod jejím domem vykope tunel, aby ji mohl špehovat. Ano, čtete správně.

Každopádně 58letá Griselda zaslechla venku podivné zvuky, šla je tedy prozkoumat. Později zavolala na pomoc také sousedy a ti objevili v tunelu zaseklého Cesara. Pro toho nakonec museli přijet hasiči, kteří jej museli náročně vytáhnout ven – a to dokonce proti jeho vlastní vůli. Člověk se musí ptát, čeho tím tunelem chtěl vlastně Gomez dosáhnout. Každopádně není jediný takový zoufalec. Minulý měsíc žena v USA objevila svého ex žijícího na její půdě. Ach ta láska.

Sdílejte článek

Přečtěte si také