návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Dívce nadávají na internetu do rasistky kvůli jejím maturitním šatům! Co si na sebe vzala tak špatného?

Asi každá dospívající dívka si na svém plese touží připadat jako princezna. Výběr šatů je proto velmi důležitý a nesmí se podcenit. Pokud nechcete být jen jedna z davu, vaše šaty by měly být originální kousek a ten se nehledá snadno.
Vydáno: 26.05.2018
Lidé nadávají holce kvůli maturitním šatům 2
Autor: Twitter.com/Keziah Lidé nadávají holce kvůli maturitním šatům 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Američanka Keziah Daum jedny takové našla v obchodě v Salt Lake City. Jenomže k jejímu překvapení, přišla na to, že to nebyla tak úplně šťastná volba. Na svůj plesový večer si totiž oblékla tradiční čínské šaty qipao.

Když na internetu zveřejnila své fotografie, snesla se na ní obrovská vlna kritiky, a to především od Asiatů. „Tyhle šaty nejsou módní doplněk, ale mají za sebou obrovskou historii, kterou ani neznáš,“ píše například jedna z uživatelek. Další komentáře se nesou v podobném duchu a apelují především na to, že dívka nemá s čínskou historií nic společného a není tak hodna je nosit. Našli se však i tací, kteří dívku braní. „Ty šaty jsou krásné a tobě to moc sluší,“ komentuje jedna z dívek.

Sama Keziah pak pro South China Morning Post prohlásila: „Je mi líto, že jsem někoho urazila. To nikdy nebylo mým záměrem, tyto šaty se mi jednoduše líbily a já jsem pyšná, že jsem na sobě mohla mít něco tak krásného.“

Adidas musel kontroverzní trička nakonec stáhnout.

GALERIE: Adidas začal prodávat dresy se sovětskými nápisy. Lidé na internetu jim za to brutálně nadávají

Tenhle kluk tu holku fakt miluje.

GALERIE: Tuhle holku uráželi kvůli její fotce z maturitního plesu. Reakce jejího přítele vás dostane do kolen!

Článek je zařazen v: ples , šaty , virály , móda , kultura , Čína , USA , Keziah Daum