Virály

22. března 2019 09:42

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka byla od svých čtrnácti let závislá na pornu. Neuvěříte, jak se z ní vyléčila

Dnes devatenáctiletá Gracelyn Sorrell se svěřila s tím, že od svých 14 let byla naprosto závislá na sledování porna.

Na erotická videa se dívala třeba i čtyři hodiny denně. Dívka z Chicaga tvrdí, že pro ni bylo sledování porna jakýmsi útěkem ze smutku, který prožívala po ztrátě svého otce. Nicméně dodává, že sledování filmů pro dospělé ji ve finále stejně zanechalo smutnou a s pocitem viny. Dále to také mělo negativní dopad na její známky ve škole.

Začalo to být tak špatné, že díky sledování porna spala pouze tři hodiny denně. „Nejjednodušší přístup k pornu jsem měla ze svého telefonu. Dívala jsem se na něj i odpoledne, když matka nebyla doma. Mám vlastní pokoj a moji sourozenci byli obvykle v práci. Dívala jsem se na něj jednu hodinu odpoledne a pak další tři večer před spaním, takže jsem usínala třeba až ve 3 ráno,“ svěřila se Gracelyn. Když už byla v koncích, svěřila se se vším své matce. Jelikož jsou velmi věřící rodina, poradila jí, aby se modlila k Bohu.

Gracelyn vymazala všechny nevhodné aplikace ze svého mobilu a zaměřila se na to, že se svým problémem chce bojovat. Její matka jí byla v těchto chvílích velkou podporou. I když občas sešla ze své cesty, neztratila svou víru. Teď pomáhá lidem, kteří mají stejný problém. Dokonce propaguje sex až po svatbě. „S prvním milováním počkám až do svatby. Vždycky říkám, že to byla moje hříšnost, která mě čistila,“ nechala se slyšet sympatická Gracelyn. No, nevíme, ale nejde náhodou z extrému do extrému?

Sdílejte článek

Přečtěte si také