Virály

30. prosince 2017 17:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka chtěla od muže pomoci s prací. On jí začal psát tyto úchylné zprávy! Co po ní chtěl?

Jak ho mohlo něco takového vůbec napadnout?

Osmnáctiletá Lydia Jones je začínající podnikatelka z Liverpoolu, která společně se svým kolegou stojí za vznikem několika mobilních aplikací. Jednoho dne uviděla na Facebooku příspěvek londýnského podnikatele Vishal Morjaria a chtěla ho poprosit o pracovní pomoc. Požádala ho o pracovní kontakty, jež by jí pomohly v rozšiřování jejího byznysu. Muž ze začátku vypadal, že jí opravdu chce pomoci. Po chvíli se ovšem konverzace stočila směrem, který jí nebyl vůbec příjemný.

Muž se jí totiž začal ptát na osobní věci. Chtěl vědět, kolik jí je a jestli je zadaná. Když mu ovšem Lydia odpověděla, že má přítelkyni, tak se svými dotěrnými dotazy nepřestal. Začal se jí totiž ptát, zda jí muži doopravdy nepřitahují a zda by u ní přece jen neměl šanci. Evidentně jí chtěl naznačit, že za svou pracovní pomoc bude chtít od ní možná i něco víc.Když mu dívka naznačila, že je tohle chování trošku přes čáru, odpověděl, že je prostě jenom člověk. Fakt "geniální" reakce.

Ona se jeho slovům nestačila divit a ihned celou konverzaci sdílela na svém Twitteru. Zde se muž ihned dočkal naprosto zasloužené kritiky a mnozí mu začali nadávat. Někteří uživatelé dokonce označili jeho zprávy za úchylné. Teď, když Lydia celou konverzaci zvěřejnila na svém Twitteru, svého hrubého chování možná lituje i on.


Přečtěte si také