Virály

12. prosince 2018 14:50

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka hledala na internetu kamarádku, kterou neviděla 12 let. To, co se stalo pak, nečekala ani ona

Mnoho lidí přišlo o své kamarády z dětství a už je nikdy nevidělo. Tato dívka našla však geniální způsob, jak podobnou situaci vyřešit.

Internet je všemocný nástroj, který má nádhernou vlastnost. Můžete se spojit s kým chcete a odkud chcete. Tato dívka je toho jasným důkazem. Podařilo se jí totiž najít již dlouho ztracenou přítelkyni. Ptáte se jak? Nasdílela jejich společnou fotku na Twitter.

19 letá Brianna z Jacksonu (Mississippi) si procházela starými zápisníky a dívala se na videa z dovolené. Na jednom videu uviděla svou dávnou kamarádku a řekla si, že ji zkusí najít. Bohužel ale neznala její jméno, proto já napadlo sdílet fotku na Twitteru.

„Zdravím Twitter, potkala jsem tuhle holku na výletní lodi na Havaji v roce 2006. Tu noc se z nás staly nejlepší kamarádky a já bych potřebovala vaši pomoc k tomu abych ji znovu našla a zjistila, jak se jí daří, protože mi moc chybí. Prosím sdílejte to, abychom se mohly znovu setkat,” napsala k fotce.

To, co se dělo poté, ani ona sama nečekala. Už za méně než 12 hodin se lidem na internetu podařilo vystopovat Heidi Tran. „Upřímně jsem si myslela, že to bude trvat nejméně týden, než ji najdu. Internet je úžasný a ukázal mi, že svět je díky němu opravdu malý,“ napsala po nalezení své kamarádky Brianna.

Reakce internetu na sebe nenechaly dlouho čekat a vzniklo tak spousty dalších vtipných fotek ostatních uživatelů.

Sdílejte článek
Štítky Twitter galerie Havaj Mississippi dětství Jackson kamarádka kamarádství Internet

Přečtěte si také