Virály

1. září 2022 18:42

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka letěla přes 11 tisíc km za klukem z Tinderu. Zamilovali se a teď spolu mají miminko

Ačkoliv seznamky a aplikace k tomu určené u lidí často nemají tu nejlepší pověst, tento příběh vám možná vrátí víru v ně.

Brady Elliot byl na dovolené v Irsku v červenci roku 2019 a když byl na letišti, kde čekal na svůj zpáteční let směr Havaj, aplikace Tinder mu hlásila „match“ s Clodagh O’Sullivan. Bohužel už však setkání nestihl, protože se musel vrátit zpět do práce. To ale dvojici nezastavilo v navázání spojení. Po třech měsících intenzivního psaní a video hovorů Brady svou milou přesvědčil, aby za ním letěla přes 11 tisíc kilometrů. „I přesto, že jsme si volali a viděli se na kameře, jsem byla velmi nervózní. Ale mluvila jsem s jeho kamarády a rodinou, a to mi pomohlo se uklidnit. Během letu na mě ale padla nervozita znova. Opravdu nejsem typ člověka, který dělá něco tak spontánního,“ řekla dvaadvacetiletá Clodagh, která pracovala jako servírka.

„Bála jsem se, že to při osobním setkání nebudu cítit stejně, ale rozhodně okamžitě přeskočila jiskra,“ popsala dívka první pocity. „Jsem tak ráda, že jsem si zarezervovala let. Jakmile jsme se potkali, věděla jsem, že je to ten pravý,“ dodala.

Pětadvacetiletý Brady to zpočátku cítil dost podobně. „Setkat se s ní na letišti byl ten nejvíc nervy drásající den v mém životě. Už na tom letišti jsem ale věděl, že ona je ta pravá. Po pár společných týdnech jsem měl pocit, jako kdybych jí znal tisíc životů,“ popsal zamilovaně hudebník.

Na konci roku 2020 Clodagh otěhotněla a krátce nato se za ní Brady přestěhoval do Irska. V červenci minulého roku se jim potom narodil syn Jamie Elliot. „Nikdy by mě nenapadlo, že se mi stane něco takového, ale s Bradym to vše bylo tak přirozené, protože jsem se řídila svým srdcem,“ popsala šťastně maminka.


Přečtěte si také