Virály

29. září 2022 15:41

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka má přítele, který za ni prý platí úplně všechno. Tvrdí jí, že je jeho investice

Angličanka Hannah Chan tvrdí, že její přítel platí 100 % účtů a ona nemusí nic, bere ji totiž jako svou investici.

Sedmadvacetiletá žena má o pět let mladšího přítele. Kanaďan Ed Reay (22) za ni prý platí veškeré náklady na bydlení, společné dovolené a další účty. Mladá žena tvrdí, že měla několik neúspěšných schůzek, na základě kterých se rozhodla, že chce někoho, kdo by ji mohl zajistit a ujmout se ve vztahu vedení. Spolu se svým partnerem se potkali v červenci 2021. Ed Reay vede vlastní byznys a Hannah oslovil jako první.

Dvojice si spolu rozuměla natolik, že se nakonec Ed rozhodl opustit svou rodnou zem a přestěhovat se za svou láskou do Londýna. Postupně převzal veškeré finance a platí za všechny jejich společné účty. Říká, že Hannah dělá veškeré domácí práce a vrací mu to tím, že se stará o dům, uvolňuje ho a podporuje nejrůznějšími maličkostmi, jako je například to, že mu do práce přinese smoothie, když ví, že má těžký den.

„Na randění není nic dobrého a špatného, ​​nejdůležitější je, aby se vaše hodnoty sladily mezi vámi a vaším partnerem a chtěli jste ve vztahu to samé. Řekl mi, že mě považuje za investici, jelikož díky mé podpoře nyní vydělává třikrát víc, než vydělával,“ vysvětluje Hannah. Edovu životu podle jeho slov dává tato role smysl. „Miluju, když můžu rozmazlovat osobu, kterou miluju. Ale k tomu, abyste to dělali, nepotřebujete spoustu peněz. V našem vztahu vnímám obstarání domu jako mužský úkol a ženin, aby z něj vytvořila domov,“ vysvětlil svůj pohled Ed.

Sdílejte článek
Štítky Londýn investice vztah vztahy galerie láska Hannah Chan Ed Reay

Přečtěte si také