návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Dívka přišla o obě nohy. Její drsný smysl pro humor ale baví chlapy na seznamce!

Žádné nohy? Žádný problém!
Vydáno: 07.05.2019
Mandy Horvat nemá nohy, zato srší humorem
Autor: reddit.com Mandy Horvat nemá nohy, zato srší humorem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A pak že smysl pro humor není sexy! 26letá Mandy Horvat z Colorada sice nemá nohy, to ale neznamená, že po ní pánové neprahnou. Obzvlášť na Tinderu, kde svým drsným smyslem pro humor baví nejen své protějšky, ale i celý internet poté, co se její fotky staly virální.

Mandy přišla o nohy při nehodě, kdy jí někdo podstrčil otrávené pití, a zdrogovanou ji následně srazil vlak, takže ji připravil o obě spodní končetiny. Svoji povahu tak musela upravit svým podmínkám, na krutý osud odkazuje často i ve svých vtípcích, nikoliv však tak, aby ji lidé litovali, spíš aby vše odlehčila a ukázala, že její život normálně pokračuje i nadále. Mandy pracuje jako šéfkuchařka, zároveň studuje vysokou školu a do toho cestuje. Její život je tak možná ještě akčnější než ten náš. Humor na téma svého omezení prý podporuje, protože člověk se musí trochu otrkat, aby mohl chodit s někým, kdo má takové postižení.

Článek je zařazen v: amputace , nohy , nehoda , Tinder , seznamka , dívka , Sexy , smysl pro humor