návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Dívka sdílí sexy vs. reálné fotky, aby ukázala, jak Instagram může klamat! Poznáte, co je skutečné?

Dívka se snaží bojovat za to, aby se lidi měli rádi takoví, jací jsou.
Vydáno: 07.01.2019
Sexy fotky vs. realita, takhle dívka bojuje proti falešnosti Instagramu 5
Sexy fotky vs. realita, takhle dívka bojuje proti falešnosti Instagramu 5 Autor: Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většina z nás už snad dobře ví, že nelze věřit všemu. Obzvlášť na internetu a obzvlášť v případě Instagramu. Fotky, které totiž ostatní přidávají, jsou často velice snadno zmanipulovatelné, a pakliže někdo nechce ukázat realitu, ale jenom to krásné, co je na povrchu, prakticky nic mu v tom nebrání.

Pak je tu ale 23letá Milly Smith, která trpí nespecifikovanou mentální poruchou, kvůli které si často ubližuje a v mládí mívala problémy se svým obrazem těla. Jenže díky terapii, pomoci přátel a blízkých a taky vlastní síle přišla na to, že se člověk může mít rád, i když jeho tělo není perfektní.

Milly bude brzy publikovanou autorkou na téma sebelásky a mentálního zdraví, její profil na Instagramu sledují tisíce lidí a pokud by vás teď zajímalo, jak dívka odhaluje způsoby, jakými lidi na fotkách lžou – často přitom i sami sobě – mrkněte se do následující galerie:

Článek je zařazen v: Instagram , Sexy , realita , fotky , dívka , pozitiní obraz těla , mentální zdraví
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama