GALERIE: Dívka se dostala do vtipné hádky se zuřícím sousedem! Podívejte se, jako brutální vzkazy si nechávali

Když se chcete hádat, ale nemáte čas to dělat z očí do očí.

Mít za sousedy otravné staré páprdy je vždycky zlo. Seznamte se s Keli Thomson (24), zpěvačkou, která o tom koneckonců ví své.

Keli se vytopila koupelna, bylo třeba kompletní renovace, jenže zrovna v tu dobu odjížděla pryč a neměla kam všechen bordel uklidit, uložila ho tedy na zahradu, kterou nikdo roky nevyužíval. A v ten moment se objevily první potíže.

Někdo ze sousedů totiž zanechal vzkaz, aby všechno harampádí Keli okamžitě odklidila pryč, nebo bude mít problémy s radnicí. Keli – jak už tomu tak u mladých bývá – se začala bránit pomocí sarkasmu a zanechala tak pasivně agresivní poznámku, ve kterých vysvětlila svůj problém a zároveň dodala, že by příště bylo lepší, kdyby za ní dotyčný přišel osobně.

Takhle to pokračovalo ještě pár dní, až nakonec někomu ze sousedů přece jen došla trpělivost a kontaktoval jak radnici, tak požární hasiče. Keli zatím nepřišla na to, kdo ze sousedů ji tak nenávidí, část z nich se totiž postavila na její stranu a její domácí jí taktéž nemá nic za zlé, jelikož za dobrý stav bytů odpovídá on. Rozhodně si z toho ale bere poučení. Příště už totiž hodlá bydlet jedině v baráku s mladými lidmi, ne bandou důchodců.

Sdílejte článek
Štítky dívka galerie hádka radnice soused vzkazy

Přečtěte si také