reklama

reklama

Dívka chodí s mužem starším o 42 let 4

GALERIE: Dívka si chce vzít muže, který by mohl být jejím dědečkem. Vážně vám tenhle vztah nepřijde úchylný?

Publikováno: 16.08.2019
Říká se, že láska je slepá. A ne že by to tenhle pár potvrzoval, ale 42 let skutečně není tak úplně běžný věkový rozdíl.

reklama

Pokud se dva lidi milujou, jejich věk absolutně nehraje roli. Co když je ale mezi nimi rozdíl rovnou 42 let, takže jeden by mohl teoreticky prarodičem toho druhého? To už možná konzervativnější povahy trochu pobouří. 19letou studentka Urszula Grzelak a 61letý Nigel Thorpe si ale z názorů a pohoršených pohledů ostatních nic nedělají a už tři roky udržují láskyplný vztah.

Vůbec poprvé se potkali v roce 2016 v Oxfordu, kde studentka Urszula navštívila svou rodinu (ano, to jí tehdy bylo 16 let). Nigel byl přítelem její tety, a jakmile se s mladičkou Urszulou střetli na rodinné oslavě, okamžitě to mezi nimi zajiskřilo. Po čtrnácti dnech se Urszula rozešla s přítelem, nastěhovala se k Nigelovi a jejich vzájemná přitažlivost jen a jen rostla. Podle vlastních slov jí pocity zamilovanosti dodávaly pozitivní energii a Nigelem byla zcela posedlá. Jejich lásku ještě posílila společná vášeň k metalu.

Jejich společné soužití ale nemělo zcela hladký průběh. Jakmile se o jejich vztahu dozvěděli Urszulini rodiče, snažili se ji od Nigela odříznout. Jejich pouto však bylo silnější. Nyní už matka i otec vztah své dcery akceptují, přesto pár neustále čelí rýpavým komentářům narážejícím na jejich věkový rozdíl. Snaží se je ale ignorovat a soustředit se pouze na sebe. Snaží se postupně budovat sebevědomí a vzájemnou důvěru, aby konečně mohli s čistým svědomím říct, že jim nezáleží na tom, co si myslí ostatní.

Do budoucna už dokonce plánují svatbu, děti však mít nechtějí. Co myslíte, vydrží jim jejich idylický vztah napořád, nebo jejich věkový rozdíl postupně ovlivní i jejich lásku? Jak jim to momentálně sluší, se můžete podívat v následující galerii. 

Starší a stylové páry 14

GALERIE: 13 stylových postarších párů. Jejich cool vzhled by jim mohli závidět i mnozí teenageři

reklama