Virály

15. prosince 2017 14:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Dívka z Indie se dožaduje DNA testu, aby zjistila, proč je zrzkou! Co jí na tom tak vadí?

Lidská anomálie?

Budeme předpokládat, že už jste někdy nějakého Inda či Indku viděli. Jsou to obyčejní lidé, jako my, akorát mají o něco tmavší pleť a výraznější oči. A přesto, 24letá Pooja Ganatra narozená v Indii dvěma indickým rodičům od malička vyčnívala, protože na rozdíl od všech ostatních jako Indka vůbec nevypadá.

Narodila se totiž zrzavá, se světle modrými oči a k tomu se v dětství ještě navíc objevily pihy. Připomíná tak spíš Angličanku či Irku. Od malička tak byla pro své okolí menší anomálií, kterou si nikdo, včetně jejích rodičů, nedokázal vysvětlit. Teprve při cestování Amerikou a Evropou si Pooja uvědomila, že v jiné části světa vypadá „normálně“ a začala se více zajímat o svůj původ.

Indie byla v minulém století kolonizovaná Velkou Británií, je tedy dost dobře možné, že má předky odtamtud. Aby ale zjistila víc, musí si nechat udělat test DNA. Ze všeho nejvíc je však ráda, že si konečně zvykla na to, jak vypadá a díky tomu se teď cítí šťastněji. Nedávno se objevila na facebookové stránce „Humans of Bombay“ na které svůj zvláštní příběh sdílela s ostatními.

Sdílejte článek

Přečtěte si také