GALERIE: Dívky odvedly bezdomovce do restaurace, aby mu koupily jídlo. Teď je nenávidí celý internet! Co se stalo?

Příběh s bezdomovcem má podle všeho dvě strany.

Skupina tří dívek byla jmenována a kritizována na sociálních sítích poté, co je několik svědků vidělo zavést bezdomovce do fast-foodu na jihu Londýna pod záminkou koupě jídla, jenom aby pár sekund nato utekly bez placení pryč. Celou dobu se prý hlasitě smály a postaršího muže si přitom natáčely.

Jedna ze svědkyň byla tak pobouřena tím, co právě viděla, že vyšla z restaurace ven a dívky si vyfotila, aby mohla sdílet celý incident na internetu. Dívky byly krátce na to identifikovány a po vlně kritiky se rozhodly bránit svojí stranou příběhu.

Podle všeho je bezdomovec na ulici sám oslovil a požádal o cigaretu. Dívky mu několikrát daly najevo, že s ním nechtějí mít nic společného, když jim ale nedal pokoj a dělal na ně sexuální narážky, odvedly ho do restaurace pod záminkou jídla zdarma, aby se jim následně podařilo z jeho spárů vymanit. Jenže tuhle verzi očití svědci okamžitě smetli ze stolu jako lživou.

Podle nich bylo patrné, že si dívky ze staršího muže od začátku utahovaly. Natáčely ho a smály se. Muž byl pak viditelně rozhořčen z toho, jakým způsobem ho v restauraci nechaly. Prý se omlouval jak hostům, tak zaměstnancům.

Sdílejte článek
Štítky jídlo Londýn restaurace sociální sítě bezdomovec dívky kritika galerie virál Internet restaurace

Přečtěte si také