Virály

14. června 2019 18:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Drzá opice pózovala na rodinné fotce a potom ukázala prostředníček. Její sprosté gesto boří internet

To si takhle chcete udělat pěknou rodinnou fotku, když vám najednou před objektive zapózuje opice a pak ukáže prostředníček.

Sláva je občas vyčerpávající a i ty hodně flegmatické celebrity občas vybuchnou, když se musí stále usmívat na fotoaparáty všude kolem. A to samé nejspíš zažívala i opice v indonéském Ubud Monkey Forest, když se fotila s další z mnoha rodin, které se vydaly do pro místní velice významného lesa, kde žije přibližně 700 opic.

Rodiče Judy a Simon zde se svými třemi dětmi dorazili z Bali, aby se pokochali místními krásami. Jejich průvodce jim během prohlídky nabídl, že je vyfotí. Když už se k tomu schylovalo, přímo před objektiv muži najednou přiběhla opice. Ze začátku to byla docela zábava, muž ji totiž začal krmit svými arašidy a ona pózovala. Po chvíli ale tenhle chlupatý darebák najednou zvedl přímo před foťákem svůj prostředníček s naprosto chladným a nekompromisním výrazem ve tváři. Průvodci se všechno podařilo vyfotit, a když se rodina později probírala snímky, nemohla zastavit svůj smích.

Onu fotografii s drzou opicí ukazující prostředníček později Judy zveřejnila na svém Facebooku a Instagramu a pobavila tak všechny své příbuzné i přátelé. Sama tvrdí, že Bali je skutečně nádherné místo, ale tenhle moment patří mezi jednoznačný vrchol této rodinné dovolené. A že se vůbec není čemu divit, se můžete přesvědčit v naší galerii, kde můžete sprostou opici vidět v plné kráse.

Sdílejte článek
Štítky fotografie opice prostředníček

Přečtěte si také