Virály

12. června 2019 14:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Důchodkyně si užívá vášnivý sex s o 40 let mladším chlapem. Proč jim to spolu v posteli tolik klape?

83letá důchodkyně určitě nečekala, že jim to bude s o čtyřicet let mladším chlapem v posteli klapat i po 14 letech manželství. Ovšem, prý to mezi nimi jiskří víc než kdy předtím!

Edna Martin (83) se dala dohromady se Simonem (44) poté, co se potkali na koncertě v roce 2003. I když je mezi nimi velký věkový rozdíl, jsou od té doby spolu. Když se potkali, Edně bylo tehdy 67 let a jejímu partnerovi pouhých 28. Přesto jim to vydrželo, vzali se a po 14letém manželství to mezi nimi jiskří jako nikdy předtím. Užívají si prý aktivní sexuální život plnými doušky. Každý večer prý tráví jako malé děti, kdy se mazlí na gauči. Navzdory názoru jejich okolí, nebo věkovému rozdílu.

Podle důchodkyně se milují tak často jako každý zamilovaný pár. A lásku si doslova užívají. „Někdy se zastavíme uprostřed ulice a musíme si dát vášnivou pusu. Nikdy jsem na veřejnosti nepocítila, že by mezi námi byl věkový rozdíl. Líbám přítele na krk a štípnu ho do zadku klidně i v supermarketu. Děláme jen to, co zamilovaní lidé,“ popisuje Edna.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy bizár důchodkyně věkový rozdíl

Přečtěte si také