návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Farmář přivolal policii, protože se v jeho stodole objevil tygr. Neuvěříte, co se pak stalo!

Vcelku kuriózní případ se odehrál ve Skotsku. Zdejší farmář jménem Bruce Grubb objevil nebezpečnou šelmu ve stodole, kde měl 200 březích krav.
Vydáno: 11.02.2018
Farmáře vyděsil plyšový tygr 2
Autor: facebook Farmáře vyděsil plyšový tygr 2

Protože měl strach, aby nepřišel o svůj dobytek, rozhodl se okamžitě jednat a zavolal policii. Když přivolané jednotky dorazily na místo, trvalo asi hodinu, než se kdokoliv odvážil k tygrovi přiblížit. Jenomže jak čas ubíhal, vrchnímu veliteli začalo docházet, že se šelma nehýbe.

Když přijel v autě blíž, zjistil, že se jedná o plyšovou hračku. Tygr nakonec skončil jako policejní maskot na stanici. „Cítím se trochu hloupě, že jsem zavolal policii, ale v tu dobu jsem si myslel, že je to vážná situace. Teď se směju, ale před tím to bylo opravdu děsivé,“ svěřil se farmář. Nikdo netuší, jak se tam plyšový tygr dostal a zda bylo účelem Grubba pobavit či vyděsit. Na tuhle zkušenost každopádně všichni účastníci jen tak nezapomenou.

Článek je zařazen v: tygr , šelma , kuriozity , zábava , policie , vtipy

reklama