Virály

23. března 2023 16:31

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fotograf pořizuje snímky náhodných kolemjdoucích. Ukazuje jejich skutečnou krásu

Pouliční fotograf zastavuje náhodné kolemjdoucí a prostřednictvím kamery jim ukazuje, jak jsou výjimeční.

Dobrý fotograf umí zachytit kouzlo okamžiku a jedinečnost každého z nás. Jedním takovým je talentovaný Bruno Prado z Brazílie. Pokud byste se na chviličku zastavili a začali pozorovat lidi, které potkáte na ulici, každý z nich bude mít svůj vlastní osobní příběh vepsaný ve tváři.

A právě tenhle příběh dokáže zachytit Bruno prostřednictvím svých jedinečných snímků. „Když vidím ty reakce lidí během focení a potom, když se podívají na výsledky, okamžitě mě to vrací zpátky do doby, kdy jsem praktikoval hypnoterapii. Ta umožňuje změnit váš emocionální stav,“ popsal své pozitivní pocity Bruno pro web Bored Panda.

@panorama.bp

Retratando seres humanos - @4ggy (Agata), obrigado 🙏🏻 Sempre digo que ando de forma aleatória pelas ruas de São Paulo procurando por pessoas que chamem a minha atenção. Com a Agata, não foi diferente! 😂 Mas também, como não ver esta maravilhosa de cabelo colorido entregando presentes “inusitados” no dia das mulheres pela Avenida Paulista? Não teve como! 😂 Para a nossa sorte, mesmo na correria, ela topou um ensaio! ❤️ . . . #foto #fotografia #fotografo #retrato #saopaulo . #photo #photography #photographer #streetphotography #portrait #portraitphotography #sonyalpha @AGGY @Sony Alpha

♬ som original - Bruno Prado

A podle čeho si vybírá své modely? „Na tuhle otázku se mě ptají často a je velmi těžké na to odpovědět. Pokud vidím někoho na ulici, kdo si získá mou pozornost, nemám čas přemýšlet nad tím, proč si ho vybírám. Prostě se rozhlédnu, a to je vše, příliš neanalyzuji,“ dodává na závěr fotograf. A jak se mu povedla výsledná práce? Posuďte sami.

Sdílejte článek
Štítky fotograf umělec Bruno Prado

Přečtěte si také