návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Gorily zapózovaly se strážci parku, kteří je chrání před pytláky. Jejich dokonalé selfie teď obdivuje celý internet!

Zatímco my lidé se musíme pořádně ohánět, aby naše selfie stálo za obdiv, někteří primáti jsou zkrátka zrozeniny pro to, aby pózovaly před objektivem.
Vydáno: 21.04.2019
Gorily si udělaly selfie se strážci parku 4
Autor: Facebook/ The Elite AntiPoaching Units And Combat Trackers Gorily si udělaly selfie se strážci parku 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gorily z národního parku Virunga, který spadá pod UNESCO, nám všem ukázaly, jak se postavit před fotoaparát. Podle příspěvku, který nedávno sdíleli správci parku na sociálních sítích, je bohužel tato přírodní rezervaci velmi negativně ovlivněna válkou a armádními konflikty, které v zemi za poslední roky probíhaly. V parku momentálně pracuje asi 600 zaměstnanců, kteří se snaží všemi možnými prostředky chránit divoká zvířata, mezi nimiž jsou například kriticky ohrožené gorily horské.

„Místní muži i ženy procházejí intenzivním tréninkem a denně riskují své životy, aby ochránili výjimečnou divokou zvěř,“ píše se v příspěvku. I když je tato práce ve své podstatě velmi nebezpečná, čas od času se zvířata svým ochráncům odvděčí alespoň tím, že si s nimi udělají povedené fotky jsou jsou například tyto. Tyhle gorily se pro foťák opravdu narodily, sledujte tu jejich přirozenost!

Článek je zařazen v: gorila horská , ohrožený druh , Pytláci , strážci parku , Selfie , zvířata , národní park