Virály

17. listopadu 2018 12:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Grázlové pobodali zaměstnance fast foodu, protože byly záchody mimo provoz. Z těchto fotek vám půjde mráz po zádech

Mladý kluk si chtěl v Subway vydělat jako každý jiný. Když připravujete bagety, většinou taková práce nenese rizika. Všechno se změnilo, když ho zmlátila a pobodala partička nespokojených zákazníků.

Ben Person (21) z Milton Keynes byl skoro na konci šichty, když dovnitř napochodovali dva puberťáci kolem 16 let. Zeptali se, jestli mohou jít na záchod. Jenomže toalety byly mimo provoz, což jim Ben řekl. Nenechali ho ani domluvit, začali mu sprostě nadávat a pak ho mlátit. Ben spadl na podlahu.

Omdlel a když se znovu probral, teenageři tam pořád byli. „Myslel jsem, že to nikdy neskončí, trvalo to věčnost a nemohl jsem nic dělat, protože jsem nebyl pořádně při vědomí. Mlátili mi hlavou o zem,“ popsal Ben. Jeden z útočníků byl prý Somálec a u dalších si nebyl jistý.

Když konečně dorazila záchranka, Ben byl napůl slepý na jedno oko a měl rozříznuté obočí. „Když doktoři viděli, jak vypadám, mysleli si, že budu slepý. Naštěstí rentgen ukázal, že se s okem nic nestalo. Doktoři si ale myslí, že jsem byl pořezán žiletkou nebo nožem, protože mám řezanec přes tvář, kterou může udělat jen čistá čepel.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také