reklama

reklama

Jasmin Vlassi
Autor: facebook.com Jasmin Vlassi

GALERIE: Holce vyhrožují smrtí kvůli jejímu poprsí! Co na něm je tak špatného?

Publikováno: 26.01.2018
Za její prsa jí vyhrožují smrtí! Proč?

reklama

Označení 32k zní spíš jako rozměry vašeho televizoru než velikost podprsenky, 20letá Jasmin Vlassi nicméně právě s touto nezvykle obří velikostí žije. A myslíme, že jí můžeme věřit, když tvrdí, že to není žádná idylka.

Nejenže trpí bolestmi zad, které způsobuje vzácné kostní onemocnění, zároveň teď kvůli svému poprsí dostává i výhružky smrtí. I z toho důvodu si založila charitativní stránku na webu GoFundMe, aby sehnala peníze na operaci zmenšení prsou.

Jasmin přiznává, že některé výhružky byly tak přes čáru, že se začínala skutečně bát o svůj život. Dostávala panické záchvaty a propadala depresím. Pocházely přitom od zcela cizích lidí, kteří neměli naprosto žádný důvod k tomu, aby ji uráželi. Což je na tom asi to nejhorší. Eventuálně se rozhodla, že je přestane číst. Od té doby se navíc plno lidí postavilo na její stranu, a dokonce i někteří plastičtí chirurgové nabídli, že jí pomůžou. Jasmin je však rozhodnutá pro kliniku svého vlastního výběru, na kterou už se jí podařilo vybrat za dva týdny polovinu potřebné částky.   

reklama