Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: Holce vyhrožují smrtí kvůli jejímu poprsí! Co na něm je tak špatného?

Za její prsa jí vyhrožují smrtí! Proč?
Vydáno: 26.01.2018, redakce
Jasmin Vlassi

Označení 32k zní spíš jako rozměry vašeho televizoru než velikost podprsenky, 20letá Jasmin Vlassi nicméně právě s touto nezvykle obří velikostí žije. A myslíme, že jí můžeme věřit, když tvrdí, že to není žádná idylka.

Nejenže trpí bolestmi zad, které způsobuje vzácné kostní onemocnění, zároveň teď kvůli svému poprsí dostává i výhružky smrtí. I z toho důvodu si založila charitativní stránku na webu GoFundMe, aby sehnala peníze na operaci zmenšení prsou.

Jasmin přiznává, že některé výhružky byly tak přes čáru, že se začínala skutečně bát o svůj život. Dostávala panické záchvaty a propadala depresím. Pocházely přitom od zcela cizích lidí, kteří neměli naprosto žádný důvod k tomu, aby ji uráželi. Což je na tom asi to nejhorší. Eventuálně se rozhodla, že je přestane číst. Od té doby se navíc plno lidí postavilo na její stranu, a dokonce i někteří plastičtí chirurgové nabídli, že jí pomůžou. Jasmin je však rozhodnutá pro kliniku svého vlastního výběru, na kterou už se jí podařilo vybrat za dva týdny polovinu potřebné částky.   

Reklama
Článek je zařazen v: výhružky smrtí, dívka, poprsí, velikost, plastická operace, GoFundMe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama