návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Holčička narozená se 14 prsty podstoupila náročnou operaci. Jak teď vypadají její ruce?

Holčička se narodila se 14 prsty. Teď se jí lékaři snažili ten počet zredukovat.
Vydáno: 24.05.2019
Dokážete si představit život se 14 prsty?
Dokážete si představit život se 14 prsty? Autor: Asiawire
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Deset prstů. Jedenáct je moc, devět zase málo. Ale deset prstů na rukou a deset na nohou je ideální počet prstů, se kterým lidé už tisíce let pracují. Sem tam se ale stane, že příroda zasáhne někam, kam to vůbec nebylo potřeba, a člověk se narodí s vrozenou vadou. Následující tříletá holčička z Číny se tak narodila se 14 prsty na rukou.

Dívka měla několik palců na palcích a dalších podivností na rukou, doktoři se tak rozhodli operovat. Není to přitom poprvé, co se něco takového v rodině přihodilo. Podle všeho už je dívka součástí páté generace, která se narodila s větším počtem prstů, než je zdrávo. Zatímco její předchůdci ale neměli na operaci peníze, dívka jako první dostala operaci, která jí měla ruce spravit. A to se i povedlo, jak výsledek dopadl, teď zjistíte v následující galerii:

Článek je zařazen v: prsty , 14 , operace , vrozená vada , holčička