návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Holčička narozená se 14 prsty podstoupila náročnou operaci. Jak teď vypadají její ruce?

Holčička se narodila se 14 prsty. Teď se jí lékaři snažili ten počet zredukovat.
Vydáno: 24.05.2019
Dokážete si představit život se 14 prsty?
Autor: Asiawire Dokážete si představit život se 14 prsty?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Deset prstů. Jedenáct je moc, devět zase málo. Ale deset prstů na rukou a deset na nohou je ideální počet prstů, se kterým lidé už tisíce let pracují. Sem tam se ale stane, že příroda zasáhne někam, kam to vůbec nebylo potřeba, a člověk se narodí s vrozenou vadou. Následující tříletá holčička z Číny se tak narodila se 14 prsty na rukou.

Dívka měla několik palců na palcích a dalších podivností na rukou, doktoři se tak rozhodli operovat. Není to přitom poprvé, co se něco takového v rodině přihodilo. Podle všeho už je dívka součástí páté generace, která se narodila s větším počtem prstů, než je zdrávo. Zatímco její předchůdci ale neměli na operaci peníze, dívka jako první dostala operaci, která jí měla ruce spravit. A to se i povedlo, jak výsledek dopadl, teď zjistíte v následující galerii:

Článek je zařazen v: prsty , 14 , operace , vrozená vada , holčička