GALERIE: Holčička se narodila se vzácným mateřským znaménkem. Její maminka jí každý den ukazuje, jak je krásná

Nic není silnějšího než mateřská láska a tato maminka je toho důkazem.

Nicole Lucas Hall je maminka dvou dětí. Má syna Ashera a dceru jménem Winry, která se narodila se vzácným mateřským znaménkem zvaným kongenitální melanocytový névus (CMN), které má přes téměř polovinu obličeje. Taková věc postihne zhruba 1 z 50 000 dětí.

Jako každá správná máma by se Nicole za své děti bila do morku kostí a jejím úkolem je dát své dceři pocit, že je krásná a jedinečná svým osobitým způsobem. Roční holčičku učí přijímat svůj vzhled už od útlého věku, a to všemi možnými způsoby. Chce docílit toho, aby o sobě nikdy nepochybovala a měla se ráda.

Když se malá Winry narodila, měla Nicole obrovský strach, že se jedná o něco nebezpečného a vážného, lékaři ji však uklidnili, že jde čistě o estetickou věc, která nijak neohrožuje zdraví její holčičky. S manželem se svou dceru snaží zahrnovat co největší láskou. Co se reakcí okolí týče, přiznává, že občas lidé na malou Winry divně koukají a setkala se také s nevhodnými poznámkami na sociálních sítích. Většinou se však prý jednalo o neznalost. Starší bratr Asher se o svou malou sestřičku stará s láskou a Nicol si je jistá, že z něj vyroste Winryin nejlepší přítel i ochránce. Nicol a její manžel se snaží obě děti naučit, aby si byly jisté svými přednostmi. Svou dceru vychovávají tak, aby byla bojovnice a neustále se snaží budovat její zdravé sebevědomí tím, že jí připomínají, jak je krásná. Doufají, že z Winry vyroste stejně tak radostná dívka, jako je nyní.


Přečtěte si také