Virály

23. ledna 2018 14:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Holka odmítla kámoše, který ji miloval. Jeho sprostá reakce naštvala celý internet!

Aneb jak se nemáte chovat, když vás dívka nemiluje.

Být kamarádem s osobou opačného pohlaví je někdy složité. Vždy se totiž může stát, že přátelství z jedné strany přeroste v něco víc, i když jste o to vy osobně nikdy nestáli a chtěli jste se podobným věcem vyhnout. Že mohou podobné situace dopadat katastrofálně, pak dokazuje následující konverzace.

Holka v ní totiž chtěla definitivně skoncovat s kamarádem, který jí podle všeho miluje. Když ho ovšem odmítla, začal se k ní chovat jako naprostý hulvát, který jí nadával, a dokonce se jí snažil vloupat do auta. Když se jí pak ve zprávách snažil omluvit, ona mu řekla, že s jejich přátelstvím je definitivní konec, jelikož se svými kamarády nechodí. Jenže to chlapa vytočilo ještě víc a proměnil se v totálního psychopata.

Začal jí sprostě nadávat do ku*rvy, přál jí smrt i znásilnění a vůbec nedokázal pochopit, proč s ním nechce mít holka nic společného. Ani po tom všem, co jí napsal. Když se s ní pak po pár dnech snažil usmířit, netrvalo dlouho a opět jí začal hrubě napadat. Dívka tak reagovala jediným možným způsobem.

Ze strachu z jeho dalšího jednání mu začala vyhrožovat policií. Tak doufejme, že tohle už na něj opravdu zabralo. Jeho nepochopitelná a přehnaná reakce ovšem děsí celý internet a mnozí se diví, že měla dívka s magorem vůbec tak velkou trpělivost.

Sdílejte článek
Štítky kamarádi galerie holka textové zprávy Internet

Přečtěte si také